ofertacenniko nasogłoszeniagaleriakontaktFacebook
kurs rysunku i malarstwakurs rysunku i malarstwa kurs rysunku i malarstwa

Zaułek Sztuki to miejsce twórczej aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych w którym realizujemy również nasze pasje i zainteresowania. Pragniemy  tworzyć przestrzeń,
w której każdy czuje się bezpiecznie i przyjaźnie, a eksperymentując ze sztuką może
rozwijać się twórczo.
Program naszych zajęć dostosowany jest do potrzeb uczestnika w zależności od stopnia zainteresowania i wymagań oraz zaawansowania warsztatowego. Podczas zajęć stosujemy różnorodne narzędzia i techniki.

Zajęcia dla dzieci  prowadzi plastyk Urszula Wolfram. Głównym celem zajęć jest pobudzenie wyobraźni dzieci poprzez kontakt z różnego rodzaju tworzywem i obcowaniem ze sztuką. Poznajemy wielkich twórców oraz techniki, którymi się posługiwali.Inspiruje i zachęca do twórczego działania.

Kursy rysunku  i malarstwa dla młodzieży gimnazjalnej, licealistów i hobbystów, kursy przygotowujące do egzaminów na studia artystyczne, grafikę, architekturę i kierunki pokrewne prowadzi artysta plastyk Mateusz Wolfram - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, praktykę zawodową zdobywał wykładając  w supraskim liceum plastycznym i warszawskich : Wyższej Szkole Artystycznej i Aktywnym Studium Technik Teatralno - Filmowych.
Program zajęć obejmuje studia ołówkowe i barwne martwych natur,  studia postaci (w tym akt), realizację form przestrzennych i perspektywy,zajęcia  plenerowe.  Kandydaci na studia realizują również zadania egzaminacyjne.

Zagadnienia perspektywy, brył przestrzennych i architektury realizuje architekt - absolwent Politechniki Białostockiej.


| Polityka Prywatności |